Dom

Guangzhou QH Technology Co., Ltd

Profil firmy
QH Technology to profesjonalny i wiodący producent LiFePO4 Lithium Iron Phosphate Battery, z siedzibą w Guangzhou w Chinach.

Produkujemy ogniwa akumulatorowe LiFePo4 i montujemy pakiety akumulatorów LiFePo4 przez 9 lat, a także w badaniach i rozwoju BMS .
Posiadamy wyspecjalizowany dział badań i rozwoju oraz profesjonalny dział sprzedaży , uznawany przez klientów w Europie, Ameryce i Australii.

Wysoka jakość, terminowość dostaw, doskonała obsługa i konkurencyjna cena, to nasze główne zalety na rynku.

Jesteśmy zorientowani na klienta i celujemy w to, co robimy.

Nasze produkty spełniają wszystkie międzynarodowe testy standardowe , w tym ISO900, IEC61960, Rosh, CE, UN38.3, KC, UL, BIS.

Obszerna aplikacja: Off-On Grid Home Battery, Zasilanie awaryjne UPS, Magazynowanie energii słonecznej / wiatrowej, Stacja ładująca do EV, centrum danych IT Backup Power, bateria EV, akumulator samochodowy Golf, akumulator wózka widłowego, akumulator morski, akumulator motocykla.

Klienci, którzy szukają ogniw i pakietów baterii litowo-fosforanowo-fosforanowych, serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia nas, zawsze będziemy do Państwa dyspozycji.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
Od ponad 9 lat QH angażuje się w badania, projektowanie i produkcję ogniw i pakietów akumulatorów litowo-fosforanowych Lifepo4.

Zaczęliśmy od zera, krok po kroku, nasz dorasta do międzynarodowej firmy z silnym zespołem. Inżynierowie LG, Panasonic, Tesla doskonale sprawdzają się i opracowują najnowsze i dłuższe cykle życia ogniw i zestawów baterii dla nowej ekonomii energetycznej.

Nasze produkty zostały pozytywnie odebrane z krajów na całym świecie, szczególnie w Ameryce Północnej, Europie, Australii i Azji Środkowej.

Stosujemy filozofię biznesową „WIN-WIN”, oczekując współpracy z Tobą w długoterminowych relacjach współpracy opartych na wzajemnych korzyściach.

Guangzhou QH Technology Co., Ltd Guangzhou QH Technology Co., Ltd Guangzhou QH Technology Co., Ltd Guangzhou QH Technology Co., Ltd Guangzhou QH Technology Co., Ltd Guangzhou QH Technology Co., Ltd Guangzhou QH Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Bliski Wschód

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : QH

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 300W-500W

Rok założenia : 2010

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Bateria głębinowa Lifepo4 na sprzedaż dobra jakość Bateria głębinowa Lifepo4 na sprzedaż